Budowa własnego domu to marzenie wielu rodzin. Co więcej obecna możliwość skorzystania z dofinansowania państwowego oraz oferty banków, zachęcające do zaciągnięcia zobowiązania na budowę własnego domu zachęcają do poważnego rozważenia opcji wybudowania domu. Najczęściej efekt takiej analizy kończy się podjęciem decyzji - tak, budujemy dom. Nasza firma może Państwu w tym pomóc. Wasze marzenie może stać się przedmiotem naszej pracy.

Nasza pracownia architektoniczna może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku projektowym. Stworzone przez nas projekty cieszą oko właścicieli z różnych regionów Polski, stanowiąc naszą najlepszą wizytówkę i rekomendacje. Udało nam się uszczęśliwić w ten sposób dziesiątki rodzin, których oczekiwania względem własnego domu przelaliśmy na papier w postaci gotowego do realizacji projektu.

Zajmujemy się przygotowywaniem kompleksowych projektów domów jednorodzinnych, przeznaczonych na działki o różnorodnej charakterystyce, w tym również o małej szerokości i nieregularnych kształtach. Posiadamy także w ofercie gotowe projekty domów o szerokiej rozpiętości powierzchni i kosztów realizacji, dzięki czemu każdy inwestor ma szansę znaleźć rozwiązanie na miarę swoich oczekiwań i możliwości.

Klienci kontaktujący się z naszą pracownia często pytają o możliwość wprowadzenia zmian w gotowych projektach domów. Zespół architektów pracujących nad projektami jest w stanie sprostać każdej pojawiającej się w tym zakresie potrzebie. Gotowe projekty domów mogą być adaptowane do indywidualnych warunków topograficznych, panujących na planowanej do zabudowy posesji.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasz personel odpowie na każde Państwa pytanie. W tym celu zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, jaki znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.